متحرک سازی لوگو در افترافکت

https://drgraphics.ir/wp-content/uploads/2019/05/01040.jpg

 

متحرک سازی لوگو یکی از مهمترین تکنیک هایی است که هر گرافیستی باید در حد اعلا آن را بداند. در تجارت امروز ، رقابت اصلی دیگر در تکنولوژی خطوط تولید و کوچه پس کوچه های بازارها نیست ، بلکه میدان نبرد در میان ذهن مشتریان است . امروزه هدف برندها ، دیگر جنگ تولید و کالا نمی باشد ، بلکه نبرد میان برند ها ، سهم بازار و سهمیست که هر برند در ذهن مخاطبان خود دارد . این یعنی سرمایه واقعی هر برند !

مطمئنا برترین نرم افزار در این زمینه نرم افزار قدرتمند افترافکت می باشد. در ادامه ، قالب حرفه ای آماده افترافکت زیر را به صورت رایگان دانلود کنید:

مشخصات دانلود:

حجم: ۹۹ MB

فرمت فایل: aep

تعداد: ۴

پسورد: ندارد

 

برای دستیابی به حداکثر فروش ، تولیدکنندگان و کمپانی ها باید این واقعیت را درک و بجای تمرکز بر ارزش های کاربری کالاها ، تمرکز تیم مدیریتی خود را روی عملکردهای  ذهنی محصولات و خدمات خود معطوف سازند . این یعنی برندها از جمله با طراحی یک لوگو ی بیاد ماندنی به تقویت ذهنیتی بپردازند که مخاطبان و عموم جامعه از آن نام تجاری خواهند داشت که نتیجتا  بتوانند دستاوردهای بازاری شایان توجهی برای محصولات خود به ازمغان بیاورند .

بعد از دانلود فایل، آنرا در افترافکت [ نسخه های ۲۰۱۵ به بالاتر ] باز کنید و با توجه به فایل راهنمای داخل پوشه، متن و لوگو مورد نظر را به قسمت معین شده انتقال بدهید.

افترافکت نرم افزار قدرتمندی است برای استفاده از این نرم افزار توصیه می کنیم از سیستم قدرتمندی استفاده کنید.

برای دریافت آموزش خروجی گیری با رندر پایین در افترافکت کلیک کنید.

برای دریافت آموزش های بیشتر درباره تدوین و موشن گرافیک کلیک کنید.

 

در ادامه نمونه فیلم خروجی کار ، با این قالب را مشاهده می کند:

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *